+46 31 – 69 96 39

info@isab-gbg.com

Flöjelbergsgatan 12, 431 37 Mölndal

Skicka ett meddelande till oss, men glöm inte att lägga till din kontaktinformation. Vi vill gärna hjälpa ditt företag att nå sina mål!

Skriv ner följande bokstäver/siffror i textfältet nedan
captcha

Som professionell beställare kan du ringa oss, skicka ett meddelande via e-post, eller använda kontaktformuläret, om du är intresserad av våra tjänster. Kontaktuppgifterna och formuläret finner du nedan. Vi ser fram emot att höra ifrån dig! 

ISAB Ventilation i Göteborg AB 

+46 31 – 69 96 39

info@isab-gbg.com

Flöjelbergsgatan 12, 431 37 Mölndal

ISAB Ventilation i Syd AB 

+46 709 – 44 33 58

carina.stenqvist@isab-syd.com

Järnvägsgatan 6, 245 44 Staffanstorp

Använd kontaktformuläret nedan så ser vi till att du kommer i kontakt med rätt person! 

Skriv ner följande bokstäver/siffror i textfältet nedan
captcha

Vi som arbetar på ISAB Ventilation i Göteborg

Patrik
Brandt

VD

031-722 11 30
0709-44 33 50
patrik@isab-gbg.com

Robert
Klevgård

Produktionsansvarig/
Affärsområdesledare

0709-44 33 68
robert@isab-gbg.com

Jan
Alango

Marknad/
Projekledare

031-722 11 33
0709-44 33 53
janne@isab-gbg.com

Lena
Backström Kristensson

Ekonomiansvarig

031-722 11 34
0709-44 33 70
lena@isab-gbg.com

Kenneth
Abildgård

Vent- & energiingenjör

0709-44 33 55
kenneth@isab-gbg.com

Magnus
Mårdh

Kalkylator

0709-443371
magnus.mard@isab-gbg.com

Tobias
Hagel

Affärsområdesledare

0704-543357
tobias.hagel@isab-gbg.com

Christer
Hansen

Affärsområdesledare

0739-44 33 84
christer.hansen@isab-gbg.com

Olle
Lundgren

Styrelseordförande

olle.lundgren@isab-gbg.com

Erik

David

Hans-Göran

Daniel

Ali

Matz

Niklas

Ola

Peter

Reine

Robin

Stefan

Pontus

Victor

Patrik

Vi som arbetar på ISAB Ventilation i Syd

Carina
Stenqvist

VD
0709 – 44 33 58
carina.stenqvist@isab-syd.com