+46 31 – 69 96 39

info@isab-gbg.com

Flöjelbergsgatan 12, 431 37 Mölndal

Skicka ett meddelande till oss, men glöm inte att lägga till din kontaktinformation. Vi vill gärna hjälpa ditt företag att nå sina mål!

Skriv ner följande bokstäver/siffror i textfältet nedan
captcha

+46 31 – 69 96 39

info@isab-gbg.com

Flöjelbergsgatan 12, 431 37 Mölndal

Som professionell beställare kan du ringa oss, skicka ett meddelande via e-post, eller använda kontaktformuläret nedan, om du är intresserad av våra tjänster. Kontaktuppgifterna finner du till vänster, och formuläret finner du nedan. Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Skriv ner följande bokstäver/siffror i textfältet nedan
captcha

MEDARBETARE

Patrik
Brandt

VD

031-722 11 30
0709-44 33 50
patrik@isab-gbg.com

Olle
Lundgren

Produktionsansvarig
031-69 96 39
0706-40 94 84
olle.lundgren@isab-gbg.com

Jan
Alango

Affärsområdesledare

031-722 11 33
0709-44 33 53
janne@isab-gbg.com

Lena
Backström Kristensson

Ekonomiansvarig

031-722 11 34
0709-44 33 70
lena@isab-gbg.com

Kenneth
Abildgård

Vent- & energiingenjör

0709-44 33 55
kenneth@isab-gbg.com

Magnus
Mårdh

Kalkylator

0709-443371
magnus.mard@isab-gbg.com

Tobias
Hagel

Projektledare

0704-543357
tobias.hagel@isab-gbg.com

Christer
Hansen

Affärsområdesledare

0739-44 33 84
christer.hansen@isab-gbg.com

Robert
Klevgård

Affärsområdesledare

0709-44 33 68
robert@isab-gbg.com

Erik

David

Hans-Göran

Daniel

Donatello

Ali

Matz

Niklas

Ola

Peter

Reine

Robin

Stefan

Pontus

Victor

Patrik